İnternet üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerde aynı anda birden fazla ürün satın aldığınızda ödemeyi tek kredi kartı ile yapmanız halinde de ayrı ayrı size teslim edilmesi mümkündür. Bu durum teslimatın size gerçekleştirilmeyeceği anlamına gelmemektedir. Teslimat esnasında herhangi bir sorun oluşması halinde ise yetkililer tarafından bilgilendirileceksiniz. Aynı gün içinde dahi olsa farklı zamanlarda alışveriş yapmanız halinde ürünler size ayrı ayrı teslim edilebilmektedir.

İnternet üzerinden sipariş ettiğiniz ürün 3 işgünü içerisinde anlaşmalı kargo şirketimize verilecektir. Stokta bulunmayan ürün sipariş edildiğinde bu süre 7 gün olup eğer ürün el yapımı ise süre 10 güne kadar çıkabilir. Teslim süresi, Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde ödeme onaylandıktan sonra başlayacaktır. Teslim süresi, alışverişinizin saat 15:30’den sonra veya hafta sonu yapılması halinde takip eden ilk iş gününden itibaren başlamaktadır.

Siparişiniz kargoya verildiğinde email ile bilgilendirilirsiniz ve ayrıca siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip numaranız Kargo firması tarafından emailinize gönderilir. Kargo takip numaranızı Kargo'nun websitesinde "Gönderi Sorgula" bölümüne girerek kargonuzun durumunu detaylı takip edebilirsiniz:

Anlaşmalı kargo şirketimize teslim edilen ürünleri, size ulaştırılamadığı takdirde kargo şirketinin belirttiği sürede en yakın şubeden teslim almalısınız. Aksi takdirde ürünleriniz kargo şirketi tarafından Old Hammam'a iade edilmektedir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için ürününüzü, teslim aldığınız anda kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüş ise ürünü teslim eden kargo yetkilisine rapor tutturarak iade etmeniz gerekmektedir.

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde ki tüm illerimizi kapsamaktadır. Kıbrıs ve Yurtdışına teslimat için ayrı fiyatlama yapılır.  Aldığınız ürünün/ürünlerin niteliği ve boyutu fark etmeksizin internet üzerinden yaptığınız 200 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 200 TL altı siparişlerde ise kargo ücreti 20,-TL dir. Aynı gün farklı zamanlarda yaptığınız alışverişler birleştirilememektedir. Siparişinizin size belirtilen sürede teslim edilmemesi halinde destek@hammam.com.tr adresine email gönderebilir veya 0090 532 216 9483 numaralı müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Mevcut ve geçmiş siparişlerinizi üye girişi yaptıktan sonra ‘Sipariş Takibi’ sayfasından takip edebilirsiniz.